Robomaniac - premiera najnowszej gry F2P

red.
11.12.2017 11:43
A A A
f

f (sfd)

Przyszłość właśnie się nadeszła! Na dalekiej planecie Centerra ludzie zostali zmuszeni, by opuścić swoje kolonie. Miała miejsce gigantyczna katastrofa. Wszyscy koloniści tak szybko opuścili swoje włości, że zostawili swoją technologie i wszystkie roboty, które stworzyli do pomocy i skutecznej obrony swojej kolonii.

I tak minęło ponad 30 latach, Boty obudziły się i stwierdziły, że. chcą przetrwać! Ale kto powinien rządzić? Z jednej strony jest anarchia, a z drugiej, Boty starające się stworzyć porządek i zorganizowaną społeczność. Organizacja wszystkich Botów w społeczność, to kolejny mądry krok na drodze ewolucji. Bazując na informacjach pozostawionych przez ludzi i własnym instynkcie, inteligentne Boty postanawiają oprzeć nowy porządek na niezawodnym prawie pięści. Jedynie najsprytniejsze i najmocniejsze Boty będą miały prawo rządzić resztą społeczności. I tak powstała oficjalna liga Botów, w której ostra rywalizacja trwa non stop.

Swojego robota możesz rozwijać na wiele sposobów, zarówno wyposażając go w coraz lepszy ekwipunek, jak i wymieniając jego baterię. Krok po kroku będziesz piął się w rankingu coraz wyżej i staniesz się coraz bardziej wpływowym robotem w świecie Centerra. Zdobywaj przedmioty, tocz pojedynki i poznaj innych znajomych, by zebrać grupę robotów i stworzyć gildię robotów. Opcji spędzenia czasu w grze Robomaniac jest bardzo dużo.

Twórcy gry idealnie połączyli rozwiązania RPG i różne rozwiązania, które znamy z menadżerów sportowych. Tylko najaktywniejsi gracze mogą awansować na coraz wyższe ligi, które odblokowują z kolei coraz bardziej atrakcyjne nagrody. Atrakcyjne nagrody to z kolei jeszcze więcej bonusów, pieniędzy, które otworzą drogę do jeszcze wyższych pozycji w grze.

Świat gry Robomaniac czeka na wszystkich śmiałków! Zagraj w Robomaniac za darmo!

fsd
dfs